poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Medytacja - na czym polega?Medytacja (łac. Meditatio - zgłębianie się w myślach) jest to dążenie do wewnętrznej doskonałości poprzez praktyki wewnętrznego wyciszania się, skupiania na jednej myśli (afirmacja), punkcie w ciele (praca z czakrami) bądź wypowiadanych mantrach.
Każdy ma swoją definicję medytacji...

Każdy również poszukuje czegoś innego drogą medytowania. Jedni medytują by uwolnić się od stresu, inni w celu dostosowania własnych centr energetycznych do wszechświata, jeszcze inni szukają prawdziwej mądrości. Tylko od waszej indywidualnej decyzji i waszych praktyk zależy, jaką Drogą będziecie podążać.
Stan medytacyjny to coś w rodzaju autohipnozy... Kiedy jesteście wyciszeni, wasz organizm inaczej funkcjonuje. Jest bardziej podatny na sugestie, przepływ energii. Zapominacie o każdym trapiącym was problemie, natrętnych myślach, możecie też wpaść na genialny pomysł, kiedy zrzucicie jarzmo logiki.
W czasie medytacji będziecie odczuwać pulsującą energię - w dłoniach, kończynach dolnych, a nawet miejscach, którym przypisane są czakry. Z czasem towarzyszyć będą temu niewyjaśnione odczucia, takie jak: uczucie innego położenia kończyn niż w rzeczywistości, braku czucia w całym ciele (tak jakby opuścił was duch) bądź wirowania wokół własnej osi!
Medytacja i czakry, a w dalszej kolejności filozofia zen i ćwiczenia tai chi, to są rzeczy, które odmieniły moje życie. Zostałem wyleczony z nerwicy natręctw, uspokoiły się moje (zniszczone dotychczas) nerwy, odnalazłem prawdziwą miłość oraz zacząłem osiągać niebywałe sukcesy finansowe.
Wszystko dzięki uczuciu głębokiej harmonii z całym wszechświatem i jego stworzeniami, do której nieustannie, od ponad pół roku dążę.
Piszę ten blog, żeby podzielić się z wami całą moją wiedzą. Jedną z zasad przepływu energii jest oddawanie światu tego, co się od niego otrzymało.
Może to najwyższy czas, żebyście i wy odmienili swoje życie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

wróżby Katalog SEO: katalogseo.net.pl Katalog stron ezoteryka